Ponúkame na prenájom kancelárie a skladové priestory v Martine na ulici Čsl. armády 3 v administratívnej budove. Názov budovy je INFORMATIKA. Bola súčasťou bývalej ZŤS TEES, a.s. V tejto budove bolo umiestnené informačné a dokumentačné stredisko bývalej ZŤS.

Pôvodná stavba bola kolaudovaná v roku 1983. Kompletná renovácia celej budovy s kompletným zateplením, výmenou elektrickej inštalácie, sanity, podlahovín i vybudovaním 60 parkovacích miest bola ukončená v novembri 2015.

V budove sa nachádza cca 2700 m2 prenajímateľných priestorov na kancelárie, resp. s podobným využitím a 200 m2 + 110 m2 skladových priestorov. Budova má tri nadzemné podlažia, každé podlažie má plochu cca od 800 do 900 m2. Budova je napojená na nový optický kábel, je v nej vybudovaná kompletná štruktúrovaná kabeláž na pripojenie telefónov, internetu zvonka i v rámci budovy. Každý prenajímateľný priestor má samostatný elektrický istič, v prípade potreby i samostatné meranie. Kúrenie je plynové. Každé poschodie je vykurované samostatným kotlom, so samostatným meraním na kúrenie. Na každom poschodí sa nachádza mužské a dámske WC, kuchynka a miestnosť pre upratovačku. Budova má samostatný kamerový okruh vo vnútri i vonku v areáli a tiež alarm spoločných priestorov na prízemí. V rámci renovácie budovy boli vymenené všetky okná, zateplenie budovy ako stien, tak i stropu a strechy budovy. Vo vnútri budovy je vybudovaný moderný dizajn, s vysokým použitím moderných sklenených stien v interiéri. V kanceláriách sú nové plávajúce podlahy, na chodbách kombinácia dlažby a linolea. Na treťom nadzemnom podlaží v spoločných priestoroch na chodbách je inštalovaná klimatizácia.

Budova zodpovedá, najmä, čo sa týka interiéru, k najmodernejším a technicky najlepším kritériám v meste Martin. K budove sa plánuje pristaviť aj spoločná reštaurácia a jedáleň, ktorá bude prístupná aj verejnosti.

Budova má samostatný prístup z ul. Čsl. armády.

---------------------------------------------------------------

Kancelárske priestory na prenájom v Martine.

Prenájom / Rezervácia - kancelárie Martin:

Telefonické spojenie: 043/4135518, mobil: 0905 969966

e-mail:

REZERVAČNÝ FORMULÁR